Sözlerin en doğrusu Allah'ın kelamı, yolların en hayırlısı Muhammed Aleyhisselam'ın yoludur. Dinde her sonradan çıkarılan şey bidattir.Her bidat sapıklıktır ve her sapıklık da cehennemdedir (Muslim no: 867)

Duâ

Duâ

9 Eylül 2020 Çarşamba

Pandemi Yalanına İnanıp da Maske Takan Ahmaklar İçin Bir İktibas Daha

 Küreselcilerin yalanına herkes boyun eğebilir ama tabiat asla boyun eğmez, asla, asla...


Tabiat şöyle davranacak: Sen vücuduna oksijen göndermeyi azaltırsan seni hasta ederim çünkü ben oksijenle çalışıyorum, diyecek. İnsan hücrelerinin siyasi görüşü yoktur, tabi olduğu uluslararası sözleşmeler yoktur, o sadece oksijenin yeterince alınıp alınmadığına göre davranış geliştirir. Sen ister sucu ol, ister bucu ol. Maske konusunda kafan karışık ise, emin ol ki hücrelerin oksijensiz kalınca öğrenirsin çünkü tabiat yasaları yalan söylemez.

21. Yüzyılda üniversite bitirmiş insanlar aylardır daha fazla maske ve karantina uygulansın diye yırtınıp duruyorlardı. Bunlar öylesine tutucu okumuş yazmış tayfadır ki, okulda okuduğu "oksijenli solunumu" bile hatırlayamaz hale geldi. Çünkü bunlar Medya Okur-Yazarı'dır. istedikleri kadar okula gitsinler, istedikleri kadar dünya edebiyatı okusunlar, istedikleri kadar makale takip ettiklerini söylesinler, son aşamada bunların beyinlerinde karar verme mekanizması CNN, FOX, CNBC üzerinden tetiklenir. Kendileri yanılıp sonra dönüp halkı yanıltan bu okumuş yazmış yobaz takımı, küreselci emperyalist sermayenin iktidar hesapları için bilimi çarpıtmasını algılamak istemez çünkü bu sistemde kendisine ev araba alma hayali ile plan yapar. Araba için plan yapan bu tipler en sonunda "hayat eve sığar" sloganını halka öğretmeye kalkar. 
Şimdi o para biriktirip aldıkları otolarını evlerine sığdırdıkları hayatlarında sürsünler hız yaparak; salonda arabayı çalıştırıp, koridorda birinci vitese taksınlar, oturma odasının kapısına gelince ikinci vitese atsınlar, yatak odasının önünde hızlıca üç ve ardından banyo kapısının önünde dördüncü vitese çıkıp 200 Km/sa hızla mutfaklarına giriş yapsınlar. Tabi, yolsa polis çevirmez ise hızdan dolayı. hayat eve Sığar diyenlerin bilimi kendi limitini, integralini, türevini arabalarını küvette yıkama yağlama servisine verirken hesaplasınlar.

1911 yılında bir Yahudi işletmeci -tıpçı bile değil- olan Abraham Flexner denilen emperyalist Yahudi iblisin Rockefeller kontrolünde kurduğu Modern Tıp, daha sonrasında IG Farben denilen Hitler dönemi katil şirketler birliği ile kimya ve ilaç boyutuna oluştu. Almanya'da insan katliamı için kimyasallar üreten bu dev ilaç şirketi bugün Batı tıbbı olarak bilinen hastalık tıbbının bilimi nasıl çarpıtacağını, insanları nasıl sürekli hasta tutacağını doktrinleştirdi ve geldik 2020 yılına.

Diyorlar ki, "koronanın tedavisi henüz yok"
Siz bugüne kadar neyin çözümünü buldunuz ki, burada faklı bir cümle kurarsınız??? 
Tedavisi yok dediğin şeyi sen bir yıldır neye göre "tedavi" ediyordun peki? 
DSÖ prosedürü mü takip ediliyordu? 
GILEAD şirketi kimin neyin nesi? 
Türkiye'de LGBT örgütlerini finanse eden GILEAD şirketi daha en başta tüm dünyaya remdesivir ilacını neden dayattı? Madem tedavisi yoksa bu ilaç hangi ara üretildi ve acilen her devletin hastalara kullanması için tüm kurumlar devreye girdi? 

Bu şirketin adı GILEAD ama başka bir GILEAD daha var. "Damızlık Kızın Öyküsü (The Hendmaid's Tale)" kitabındaki distopya yani faşist ülke olan GILEAD. Amerika'daki bu GILEAD ülkesi darbe ile yönetime gelip kadınların ağzına maske ve siperlik takıyor, kendi dillerinde konuşmalarını yasaklıyor, uymayanlar sürgüne gönderiliyor veya öldürülüyor, asılıyor. Boyun eğenler ise elitlerin damızlığı olarak zenginlerin çocuklarını doğurmaları için köle olarak tutuluyor. Yani, sadece zenginlerin istediği çocuklar gelebiliyor dünyaya. Kitaptan filme aktarılan bu korkunç senaryo, tam da korona mizanseni sahaya sürülmeden önce NETFLİX'te seyircilere sevdirildi. Yani, filmi sorgulamadan izleyenler celladına hayranlığın örneğini teşkil ettiler yakında kendi ağızlarına bu maskenin hazırlandığını algılayamadan çünkü onlar NETFLİX'i filim tanrısı gibi görürler, hayata sadece sığ beğenileriyle bağlıdırlar, dünya insanlığının sorunları ve emperyalizmin tuzaklarına kafa yormayla değil.

Hem gerçek hayattaki korona ilacı üretip LGBT'yi finanse eden GILEAD, hem de filmdeki GILEAD beyaz ve kızıl renklerle bezelidir amblemlerinde, film afişlerinde, yani, göz kırparlar "biz aynıyız" diye. Küreselci çete her planını onlarca yıl önceden edebiyatla, kitapla, sinema filmi ile, afişlerle hedef toplumların bilinç altlarına kazıyıp, o saldırı için düğmeye basıldığında kimsenin direnemeyeceği, direnmeyi dahi düşünemeyeceği teslim olmuş bir beyin inşa ediyorlar; ama sen kendini edebiyat sever, film sever, sanat sever olarak gördüğün ve emperyalizmden bahsedenleri "komplocu" diye yaftaladığın için sistem sana o ipi kendi boynuna kendi elinle geçirmeyi öğretiyor aslında.

NOT: GILEAD Şirketinin Türkiye şubesi Türkçe yazılarını İngilizce'ye çevirmiş yakın zamanda. Daha geçen hafta, finanse ettikleri LGBT örgütlerinin isimlerini Türkçe olarak veriyordu. İlginç...

Meclislerin Keffareti

Meclislerin Keffareti
"Subhâneka'llâhumme ve bihamdik ve eşhedu en lâ ilâhe illâ ente estağfiruke ve etûbu ileyk" (Taberani 10/164, el-Elbânî Sahîhu'l-Câmi (4487)