Sözlerin en doğrusu Allah'ın kelamı, yolların en hayırlısı Muhammed Aleyhisselam'ın yoludur. Dinde her sonradan çıkarılan şey bidattir.Her bidat sapıklıktır ve her sapıklık da cehennemdedir (Muslim no: 867)

Duâ

Duâ

9 Eylül 2020 Çarşamba

Yılın Moronu Dean Blumberg! Maske ve Yerçekimi Teorisi - İktibas -

 İki ay önce, "mutlaka biri çıkacak ve ne yapıp edip 'maske' ve 'yerçekimi' arasında bağlantı kuracaktır ve medya bunu anında servis edecektir, o kişiyi 'Yılın Moronu' seçeriz" demiştik...

Dean Blumberg şöyle demiş : “Maskelerin işe yaramadığını söyleyen insanlara inanmayın. Maskelerin yararı bilimsel kanıtlarla destekleniyor. Bu “Yer çekimine inanmıyorum” demek kadar cahilce”

Bugün haber medyaya düştü. Demek ki ellerindeki moronlar içinde en moronu hangisi diye iki ay onu bulmaya ayırmışlar ama "yerçekimi"ni maskeye bağlamazlarsa çatlayacaklarını biliyorduk. Aslında bunu yapmaları yalanlarını kabul ettikleri anlamına da gelir çünkü "kütle çekiminin olmadığını biliyoruz" diyen Hollandalı Fizikçi Erik Verlinde dururken, fizikçi olmayan bu küreselcilerin sözde doktoru Dean Blumberg, fiziğe el atmış kendi alanı olmadığı halde ve maske'nin gerekliliğini "yerçekimi"nin kesinliği kadar doğru gibi gösterme moronluğu yapmış. Oysa bugün hem dünyada, hem Türkiye'de açık alanlarda maske zorunluluğunun yanlışlığını, maskenin korumadığını ve hatta tam tersine zararlı olduğunu belirten pek çok gerçek uzman var. Bizzat DSÖ'nün 2019 Influenza Raporu'nda da labaratuvarda yapılan testlerde maskenin etkisiz kaldığı belirtilmiş. Türk üniversitelerinden hocaların pek çok maske kullanan pek çok cerrah üzerinde yaptıkları çalışmalarda da maskenin oksijen azalmasına ve başka problemlere yol açtığı gösterilmiş, ve hatta bu çalışma İspanyol bilim dergisinde de yayınlanmıştır. 

Dean Blumberg, hadi diyelim maskeyi savundun yanlış bile olsa ama sen getirip bunu "yerçekimi"ne bağlarsan işte orda senin moronluğun başlar. Sen bu "yerçekimi" konusuna girmeyecektin, küreselci sermayenin sözde doktoru olarak uydurup uydurup konuşmakla yetinecektin düğmene basıldıkça ama şimdi sen tut başkalarına "cahil" de sonra kendi moronluğunu görmeden maskeyi "yerçekimi" üzerinden meşrulaştır !... Saçmaladın moron efendi..

Şimdi, bu Dean Blumberg denilen sözde doktorun "yerçekimi" laflarına gelelim; sen ne anlarsın "yerçekimi"nden, "kütleçekimi"nden zavallı... Tek dayanağın bu ise sen zaten ne dediğini bilmez sahte bilimcilerden olduğunu kanıtlamış oluyorsun.

Bugün dünyanın pek çok ülkesinde üniversite hocaları "kütleçekimi"nin olmadığını bildikleri için eter, elektromanyetizma üzerinde duruyorlar ve hatta bu konuda çalışmalar, denklemler ortaya koyanlar da var. İşte o mesken de o "yerçekimi"n kadar gerçek senin, sadece o kadar, fazlası değil.

Sadece Fizikçi Prof. Erik Verlinde değil, başka pek çok bilim insanı da "kütleçekimi"nin olmadığını biliyor ve sana göre onlar "cahil" öyle mi ? İşte bunlardan biri de Rus bilim adamı Anatoly Rykov. "Yerçekimi"nin yani 'kütleçekimi'nin gerçek kökeni hakkında bak ne diyor :

" Yerçekimi aşırı elektrik yükünün bir sonucudur. "

Anatoly Rykov

Dünya Fizik Enstitüsü Sismometrisi Laboratuvarı Başkanı

Meclislerin Keffareti

Meclislerin Keffareti
"Subhâneka'llâhumme ve bihamdik ve eşhedu en lâ ilâhe illâ ente estağfiruke ve etûbu ileyk" (Taberani 10/164, el-Elbânî Sahîhu'l-Câmi (4487)