Sözlerin en doğrusu Allah'ın kelamı, yolların en hayırlısı Muhammed Aleyhisselam'ın yoludur. Dinde her sonradan çıkarılan şey bidattir.Her bidat sapıklıktır ve her sapıklık da cehennemdedir (Muslim no: 867)

Duâ

Duâ

21 Kasım 2020 Cumartesi

Korona Yalanı Hakkında Vatan Haini Sağlık Bakanına Yazılan Yorum

 

https://coronagercegi.com sitesinden alıntı: Fahrettin Koca’nın sayfasına yapılan bir yorum, değişiklik yapmadan olduğu gibi naklediyorumCORONA YALANI

Şu ana kadar evde ölen tek bir koronalı yok. ölenlerin hepsi hastanede ilaç tedavisiyle öldü.. Sözde Çin'de yere düşüp ölen insanlar vardı ama ne dünyada nede bu ülkede hiç yere düşüp ölen insan olmadı. Ülkede Suriyeliler le birlikte toplam 7 milyon göçmen yabancı yaşamakta.ve biri bile koronadan ölmemiş Süleyman soylu da bunu kabul etti.. Ölenlerin hepsi Türk. Ülkede 7 milyon mülteci ve yabancı yaşıyor. Ve Bir tane bile yabancı ölmese ne düşünürsünüz. Bunu size bıraktım... Ortada bir korona yok ortada bir test tuzağı var. Tarihin en ölümcül hastalığı test yapmadan bulunamıyor böyle bir komedi var. Ev ev gezerek koronalı arıyorlar. eğer bir hastalık varsa bunu kişi zaten anlar. testi pozitif çıkanların yüzde 95 i hastalığı hissetmediği gibi . Eşine ve çocuklarına bulaştırmadığı ortaya çıktı. yani kendisi pozitif ailesi negatif..

Daha ailesine virüsü bulaştıramayan size nasıl bulaştırsın. Ailesi negatif çıktıgı halde onlara da temaslı denilip eve hapsedildi. Pozitif çıkan bile hastalığını hissetmiyor. Bir insan ya negatif tir ya pozitif.. Yani ya hastasın ya değil. Temaslı ne? Onu da eve hapsetmek ne? Bu durumda testin anlamı ne?

hiç bir semptom hissetmeyen insanlara pozitif damgası vurup böylelikle sayıyı çok gösterdiler. Sayı ne kadar çok olursa korku o kadar artar. Bunu biliyorlar... Sağlık bakanı da pozitif çıkanların büyük bölümünün hastalığı hissetmediğini kabul etti. beyanları mevcut.... Korona insandan insana nasıl bulaşır. Tükürük damlacığıyla. Dikkat edin tükürükten test yapmadıkları gibi, tükürükte koronanın olduğunu gösteren tek video ve resim de gösteremediler. Yani insan dışında her hangi bir cisim veya eşyanın üstünde koronanın olduğunu göstermiyorlar. Havada asılı kalıyor diyor. peki hangi aletle gördün nerde görüntüler deyince kimseden ses çıkmıyor.. Bulaşsa paradan bulaşır bugün tüm ülke koronalı olmuştu zaten... DİKKAT EDİN! Mart ayından beri ilk defa hem dünyada hem Türkiye'de gribal enfeksiyon sayısı sıfır çıktı yani korona gelince grip kaybolmuş. Hava soğuyunca birden vakalar arttı haberi geldi.

Hani koronanın yayılım hızı yaz kış aynıydı. Neden Arttı. HERKES BİRDEN MASKEYİDE ÇIKARMADI.. Sebebi çok açık gribal enfeksiyon ve zatürre kışın artar. Bunu korona diye GÖSTERDİLER. Binlerce kişi var. Hastamız sapa sağlam gitti ölüsü geldi diyor... çünkü 20 civarında hap içiyor bu hastalar.. ölenler kalp krizinden ölüyor tedavi olup kuruldum diyen onlarca insanın evde kalp krizi geçirip öldüğü ortaya çıktı .kanıtlar mevcut .haberlerede konu oldu zaten.... Vakalar hastaneye millet gidince artmıyor.

Sözde tarihin en ölümcül hastalığını ev ev iş iş gezip zorla pozitif vaka buluyorlar o dandik tertlerle.. Sonrada vaka arttı diyorlar. hele de hava soğuyunca. Grip enfeksiyonu çoğalınca pozitif bulmak daha kolay hale geliyor.. Sapa sağlam. bir hasta hastaneye gidip de 3 gün sonra öldü haberi alır mı insan. .Eğer bu kadar kısa sürede öldüren bir virüs varsa insanların yolda yere düşüp komalık halde hastaneye götürülmesi gerek. ama bu hiç olmadı.. Ölümlerin hepsinin. İlaçtan sonra olması tesadüf olabilir mi. sadece düşünün..... Dikkat edin. Devlet korona bitecek eski günlere geri döneceğiz bile demiyor.. Devamlı yeni normal diyor.. Salgın bitse bile uzaktan eğitim sürecek diyor.. Aşı olsa bile. Maske yüzde 90 san korur diyor....bunu her iki bakanda söyledi.

Dürüst olsalar salgını en kısa sürede bitireceğiz der. maskeden kurtulacağız der...... Maskenin virüsten koruduğuna dair tek bir bilimsel kanıtı mevcut değil. Tam tersi zararını anlatan. Onlarca delili mevcut. Çünkü verdiğiniz nefesi yani karbondioksiti tekrar yutarsınız. bilinç zayıflar. Beyne oksijen yerine karbondioksit gitmesine neden olur. ve beyin hücresi ölümü olur. bunun ise ilerde size geri dönüşü olmayan hastalıklara yakalanmanıza neden olur..

Maske sizi tozdan bile korumaz sizi sadece ölüme götürür... Korona yok test tuzağı var. amazon yerlilerine test yaptılar onlar bile pozitif çıktı.. Buzlu çay la test yapıldı o bile pozitif çıktı.. Testine güvense hacıları test yapıp evine gönderirlerdi. 2 hafta yurtta tutup onca masrafı yapmazlardı… Eşi pozitif çıktı kendisi negatif çıktığı halde sende evde Karantinada kalacaksın demezlerdi...

Hiç çevrenizde maskeli bir hayvan gördünüz mü. Niye onlara dokunmuyor bu virüs üstelik hayvan dan insana bulaşan ama. hiç bir hayvana bulaşıp öldürmeyen virüs.....

Öyle bir virüs hayal edin ki hastane dışında kimseyi öldürmesin; Buzlu çayı, şarabı, meyveyi, keçiyi pozitif çıkaran test, sizi pozitif çıkarmaz mı?

Sadece düşünün.... Her gün çoğu sağlıklı insan pozitif damgası yiyor ortalama 2 bin kişi. Bunların yüzde 80 nin den fazlası maskeli zaten. dışarı çıkınca anlarsınız.. Hatta bazıları çift maske taktığı halde pozitif çıktım diyor.. Zaten pozitif çıkan sağlık çalışanları bilinmekte daha kaliteli maske taktıkları halde....

Şimdi sorum şu: Neden çoğunluğu pozitif çıkıyor maske takanların! Hani koruyordu? Diyelim test oldunuz peki 10 dakika sonra pozitif olmama garantiniz var mı... Yok.. değil mi? Bu durumda sizin devamlı test yaptırmanız gerekecek.. Tarihte böyle bir hastalık hiç olmadı kimi sürünerek ölüyor.. Çoğunluğu hastalığı bile hissetmiyor... VE ölenlerde ilaçtan sonra ölüyor.. Ne kadar tesadüf değil mi... Wuhan'dan tüm dünyaya yayılan virüs. Çine yayılmadı. Komediye bak. Ve 5 aydır Çin'de maske takan bile yok. Parti düzenliyor hepsi. En çok kurallara uyanlar en çok zırlayan ülkeler oluyor. 200 den fazla ülke var. Maske takmayan onca ülkeden ses gelmiyor.. ama bunlar feryat ediyor.... Hastanede pozitif çıkan kişiyi eve otobüsle yolluyorlar. Sonra sigara içmeyin kovit bulaşır diyorlar ....

TV yi bırak korku biter. Testi bırak korona biter. İlacı bırak ölüm biter. Şimdi bu hipnozdan uyan. Uyan. Yoksa maskeyle ve aşıyla ölüme gidicen.

 

Meclislerin Keffareti

Meclislerin Keffareti
"Subhâneka'llâhumme ve bihamdik ve eşhedu en lâ ilâhe illâ ente estağfiruke ve etûbu ileyk" (Taberani 10/164, el-Elbânî Sahîhu'l-Câmi (4487)